Sanal Dünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

{Online Oyunlar}Hoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi.

TARA'Nın maplarını beğeniyor musunuz?
Evet.
Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Vote_lcap0%Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Hayır.
Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Vote_lcap0%Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fena Değil Ama Beğenmiyorum.
Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Vote_lcap100%Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Vote_rcap
 100% [ 1 ]
Fena Değil Ama Beğeniyorum.
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
SuSKuN
Admin

Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Empty
MesajKonu: Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi.   Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi. Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 6:47 pm

Arkadaşlar birçoğumuz ünlü map yapımcısı olan TARA'nın adını nerden aldığını merak ediyor.Ben bunu kendisine MSN sayesinde sorma şansını buldum.TARA'Nın annesi Türk babası Venezuella'lıymış.TARA'Nın gerçek adı ALİ'ymiş.ALİ aynanın karşısına geçmiş ve tarakla saçını tarıyormuş.Annesi:"Acele et yavrum geç kalcaz.Hızlıca TARA TARA TARA" Demiş.Böylelikle ALİ'nin adı internette TARA olmuş.

Hikayesi Böyledir.Ben Kendisine Bizzat Sordum. [GERÇEKTİR]
https://sanaldunya.forum.st

Ünlü Map Yapımcısı TARA'nın Hikayesi.
1 sayfadaki 1 sayfası